آشنایی با پرشین هورس

پرشین هورس مرجع تخصصی فروش اینترنتی لوازم سوارکاری در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند لوازم اسب، لوازم سوارکاری، لوازم نعلبندی، هدیه و تزئینی و مکمل و کنسانتره با تنوعی بی‌نظیر در پرشین هورس عرضه می‏‏‏‌شوند. پرشین هورس  با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی کالا در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی ‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان پرشین هورس می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت یا اپلیکیشن پرشین هورس را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند.

همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری پرشین هورس ست.

در حال حاضر پرشین هورس با توجه به استقبال چشمگیر کاربران و مشتریان خود، پرمخاطب ‏‏‏‌ترین و پربازدیدترین وب‏ سایت تجاری لوازم سوارکاری کشوراست. (به استناد آمارهای منتشر شده درمراجع آماری مانند Alexa) .

پرشین هورس با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. همچنین حمایت از تولید کننده ی ایرانی برای پرشین هورس در اولویت قرار داشته و با ایجاد زیرساخت لازم با شعار ایرانی بخریم همواره از این گروه حمایت های لازم را انجام داده است. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های پرشین هورس محسوب می‌شود. پرشین هورس با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت پرشین هورس و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در پرشین هورس بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت ‏‌ترین و به ‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت پرشین هورس ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.